Lincoln Burrows - životopis vězně

25. srpna 2008 v 20:37 | Blue-Monkey |  Lincoln Burrows
Lincoln Burrows
  • Číslo vězně: 79238
  • Zločin: vražda prvního stupně spojená s útokem střelnou zbraní
  • Trest: smrt popravou na elektrickém křesle
  • Možnost propuštění:
    žádná
Poté, co Lincolna vyhodili ze střední školy Morgan Park High School v 10. ročníku, dostal se mnohokrát do problémů se zákonem.

Byl odsouzen na 2 měsíce za krádež, na 3 měsíce za poškození majetku, na 6 měsíců za ublížení na zdraví, na 6 měsíců za přechovávání drog, na 10 měsíců za ublížení na zdraví. Teď čeká na trest smrti za vraždu 1. stupně. Při obhajobě se Burrows bránil, že je nevinný, byl však shledán vinným ve všech bodech obžaloby týkající se smrtí Terrence Steadmana, washingtonského lobbyisty a bratra viceprezidentky USA Caroline Reynolds.
Jeho poprava, stanovená na 12. května, byla odložena, protože se objevily nové důkazy. Nový termín popravy: 26. květen.
Vězeň má povolená setkání se svým advokátem Timem Gilesem, synem LJ Burrowsem a jeho matkou Lisou Rix. Má schváleno vykonávat vězeňské práce.
/* <![CDATA[ */ var bbs=screen,bbn=navigator,bbh;bbh='&ubl='+bbn.browserLanguage+'&ucc='+bbn.cpuClass+'&ucd='+bbs.colorDepth+'&uce='+bbn.cookieEnabled+'&udx='+bbs.deviceXDPI+'&udy='+bbs.deviceYDPI+'&usl='+bbn.systemLanguage+'&uje='+bbn.javaEnabled()+'&uah='+bbs.availHeight+'&uaw='+bbs.availWidth+'&ubd='+bbs.bufferDepth+'&uhe='+bbs.height+'&ulx='+bbs.logicalXDPI+'&uly='+bbs.logicalYDPI+'&use='+bbs.fontSmoothingEnabled+'&uto='+(new Date()).getTimezoneOffset()+'&uti='+(new Date()).getTime()+'&uui='+bbs.updateInterval+'&uul='+bbn.userLanguage+'&uwi='+bbs.width; if(typeof(bburlparam)=='string') { bbh+='&'+bburlparam; } if(typeof(bbkeywords)=='string') { bbh+='&keywords='+escape(bbkeywords); } document.write("<scr"+"ipt language='JavaScript' charset='windows-1250' type='text/javascript' src='http://go.cz.bbelements.com/please/showit/2444/2/3/7/?typkodu=js"+bbh+"&alttext=0&border=0&bust="+Math.random()+"&target=_blank'><"+"\/scr"+"ipt>"); /* ]]> */
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama